polski english
*
*
*
*

W miniony weekend odbyło się europejskie spotkanie społeczności IFMSA - European Regional Meeting 2017, znane też pod nazwą EuRegMe. Mieliśmy niesamowitą okazję wymieniać się doświadczeniami, poznawać studentów medycyny z całej Europy, nawiązywać nowe znajomości, a także dobrze się bawić! Podczas wydarzenia Oddział Łódź IFMSA-Poland reprezentowali Ernest ..

Serdecznie zapraszamy na premierę podręcznika dla rezydentów i studentów medycyny zainteresowanych specjalnością ortopedyczną pt. „Ortopedia i traumatologia”   W wydarzeniu zapowiedzieli udział przedstawiciele Polskiego  Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, przedstawiciele rezydentów i kół studenckich oraz liczni współautorzy podręcznika. Gośćmi specjalnymi będą Rektor UMŁ Prof. dr hab. n. med. Radzisław ..

*

Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaprasza na spotkanie z wyjątkowym człowiekiem, dr n. med. Łukaszem Przysło, który od ponad dekady pracuje w Hospicjum dla dzieci Fundacji Gajusz oraz na oddziale neuropediatrycznym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Spotkanie będzie dotyczyć pracy z terminalnie chorym pacjentem ..

*

Jesteś studentem co najmniej 3. roku studiów? Weź udział w akcji, wykładzie i wygraj w konkursie wyjazd do Lizbony! Z danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że tylko w przypadku chorób przewlekłych niesystematycznie leczy się średnio połowa pacjentów. Wielu z nas nie stosuje się też do zaleceń lekarskich ..

*

Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ma zaszczyt zaprosić studentów oraz absolwentów kierunków medycznych do udziału w IV edycji Konferencji „Błędy Medyczne” organizowanej w ramach działalności Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej (SCOME)   Wydarzenie odbędzie się już 14 maja (sobota) o godzinie 9.30 w Auli Zachodniej Centrum ..

*

Dnia 9 kwietnia mieliśmy niezwykłą przyjemność zorganizować pierwszą akcję profilaktyczną w C.H. Sukcesja ! Ludzi nie brakowało, udało nam się przebadać wielu Łodzian, a niektórzy specjalnie dla nas przybywali kawał drogi, żeby się zbadać. Dziękuję bardzo serdeczenie wszystkim zaangażowanym w akcję - bez Was by się ..

*

Miło nam ogłosić, że jednym ze sponsorów konferencji "Męskość niejedno ma imię" organizowanej przez nasz Oddział już 16 kwietnia zostało Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Wydwanictwo od dawna wspiera nasze inicjatywy, podnosząc tym samym rangę każdego z organizowanych przez nas wydarzeń.  Szczegóły na temat konferencji już wkrótce będzie można ..

*

Już jest ! Przed Wami fotorelacja z Drzwi Otwartych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nie mogło na nich oczywiście zabraknąć nas ! Po raz kolejny pokazywaliśmy licealistom, że medycyna nie jest taka straszna i nie samą nauką żyje człowiek. Zachęcamy wszystkich gorąco do brania udziału w naszych akcjach :) ..

*

Dnia 12 marca odbyło się niezwykłe wydarzenie - po raz pierwszy mieliśmy odwiedzić Teatr Muzyczny w Łodzi! Badaliśmy poziom cukru we krwi, uczyliśmy samobadania piersi, edukowaliśmy na temat raka szyjki macicy, a także rejestrowaliśmy potencjalnych dawców szpiku. Akcja cieszyła się niezwykłym powodzeniem - odwiedziło nas mnóstwo ..

*

Z przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi objęła patronatem honorowym wszelkie wydarzenia o charakterze naukowym organizowane przez Oddział Łódź Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a poparcie Okręgowej Izby Lekarskiej dla naszych inicjatyw i projektów służących szerzeniu wiedzy medycznej i ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Łódź
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl